Kanceláře a školicí prostory v Praze

28.01.2012 11:21

Ke sdílení neziskovkám nabízí občanské sdružení Jules a Jim.

Jsme nezisková organizace zabývající se zejména osobnostním a sociálním rozvojem žáků zakladních a středních škol.
V nedávné době jsme se přesídlili do nových prostor nedaleko Vyšehradu. Jako nezisková organizace však prostory využijeme jen občas, a tak hledáme jinou neziskovou organizaci, která je na tom podobně, a hodilo by se jí sdílet prostory.
V příloze posílám plánek prostorů, nějaké informace k lokaci, vybavení a fotografie.
Nejzajímavější jsou zejména školicí prostory, do kterých se pohodlně vejde až 15 lidí. Mají vlastní vchod, sociální zařízení, k využití je i kuchyňka, jsou vybaveny dataprojektorem a promítacím plátnem. Nabízí se pohodlná varianta sezení na polštářích na měkkém "chlupatém" koberci, anebo serioznější na židlích. Prostory lze ideálně využít k intervizím, supervizím, týmovým poradám či vzdělávání. Nemusí se jednat o pravidelnou dlouhodobou spolupráci, je možné prostory využívat opravdu jen občas. 
K dispozici je ke sdílení i kancelář, pokud někteří z vás potřebujete pracovat na administrativních a organizačních záležitostech vaší NNO, ale neradi pracujete z domova, a ještě radši byste se v kanceláři s někým potkávali. V kanceláři je k dispozici internet s připojením přes wifi a tiskárna.
Protože prostory ještě všelijak dozdobujeme, je možné se zatím na vybavení prostor vašimi nápady i trochu podílet, aby vyhovovaly nám všem.
Ať nám ta sdružení šlapou!
Lucka Rubenova, Jules a Jim, o.s.
Klíčová slova: