Jak pracovat s daty v nezisku

Bezplatný webinář o datové analytice pro začátečníky pořádá 25. února TechSoup Česká republika. 

Sbíráte při svojí práci data například o svých klientech, o tom, kam byla směřovaná pomoc nebo o penězích od dárců? Jejich dobré zpracování dovede výrazně pomoct například při fundraisingu, plánování komunikačních kampaní nebo určení nejlepšího využití prostředků.

V rámci tohoto webináře se dozvíte, kde všude můžete data sbírat a k čemu je lze použít. Dále se zjistíte, jak snadno pomocí programu Tableau připravit z excelových tabulek pěkné grafy a vizuály pro kolegy, management nebo na webové stránky.

Pokud chcete vědět, jak svá data využít na maximum, přihlaste se na webinář, který se uskuteční 25. 2. od 14:00. Akce je zdarma. 

Malá ochutnávka programu

  • Co jsou data, kde všude leží a jak je mohu využít
  • Tipy a triky pro využití dat
  • Jak vytvářet krásné grafy s nástrojem Tableau
  • Tableau v praxi: jak Tableau využívá pro zpracování v oblasti HR Křesťanská akademie mladých

Kdo vás provede webinářem? 

Radka Bystřická, Sdružení VIA

Ředitelka Sdružení VIA, které spravuje program TechSoup. Vystudovala informační systémy a informatiku na pražské VŠE, ve Sdružení VIA působí již téměř 8 let, přes dva roky jej vede. 

Lenka Hankovcová, Billigence

Lenka Hankovcová ve společnosti Billigence pečuje o klíčové zákazníky z oblasti financí a bankovnictví, telekomunikace nebo prodeje. Vystudovala Fakultu stavební na ČVUT a před nástupem do Billigence pracovala v různých firmách například jako project manažerka nebo auditorka. 

Lenka Šuláková, Billigence

Analytička a konzultantka pro program Tableau ve společnosti Billigence. V rámci společnosti se věnuje projektům z oblasti bankovnictví, farmacie nebo neziskového sektoru. 

Karel Hennhofer, Křesťanská akademie mladých

Člen vedení Křesťanské akademie mladých. Pracuje zde již 13 let a působil v rolích vedoucího kanceláře, finančního manažera nebo například IT manažera. Rád se učí nové věci a zkoumá dostupné technologie za rozumnou cenu pro neziskovky.

 

Zaregistrujte se
Klíčová slova: