Internet Effectiveness Awards 2012

13.07.2012 16:17

Uzávěrka soutěže o nejefektivnější internetová řešení na českém internetu byla prodloužena do 31. července, jednou ze soutěžních kategorií je i neziskový sektor, lidská práva a životní prostředí.

Ceny IEA jsou uznáním, že vítězové dokáží využít digitální média ke vzniku nových způsobů podnikání, k poskytování svých služeb on-line, k lepší komunikaci se zákazníky, se zaměstnanci či občany, a dokáží přitom dosáhnout skutečných výsledků.

Ceny získávají komunikační kampaně, které transformují marketing v konkrétní obchodní výsledky. Úspěšná obchodní řešení vítězí zejména díky své invenčnosti a přidané hodnotě pro klienty. Oceněna jsou řešení státní správy, měst a obcí, která šetří peníze daňových poplatníků a přinášejí společnosti jasné hodnoty. Uznání patří vždy všem charitativním projektů, porota se snaží ocenit taková řešení, která využila předností digitálních médií a přinesla největší užitek co největšímu počtu lidí, a to po co nejdelší dobu.

Kritérium efektivity umožňuje i malým organizacím soutěžit s velkými společnostmi. Rozhoduje efektivita řešení. Vrcholem soutěže je vyhlášení vítězů. Asociace.BIZ pořádá předávání cen formou společenského galavečera, na který mají přístup soutěžící, porota, média a tvůrci řešení.

Více o soutěži na stránkách Internet Effectiveness Awards.

Klíčová slova: