Internet Effectiveness Award

20.12.2013 9:54

Soutěže o nejlepší efektivní a funkční řešení při online a internetové komunikaci se mohou zúčastnit nejen firmy či agentury, ale také neziskové organizace nebo fyzické osoby. Uzávěrka přihlášek je 17. ledna 2014.

Soutěžit se v tomto ročníku bude v 9 kategoriích, mezi kterými nechybí cena o nejlepší online obchod, bankovní nebo finanční služby, ale ani kultura a zábava nebo neziskový sektor.

Internet Effectiveness Awards si klade za cíl oceňovat internetová řešení, která mají měřitelný výsledek. Protože jde o efektivitu, a nikoliv velikost či rozsah řešení, mohou vedle sebe být hodnoceny malé i velké firmy.

Tento rok Asociace.biz, která soutěž pořádá, přidala také možnost přihlášení od nečesky mluvících firem a osob. Anglická verze pravidel pro přihlašování je k dispozici ke stažení na www.iea.cz/english.

Vítězové jedné z letošních 9 kategorií získají zajímavé ceny, které ocení nejen jednotlivci, ale především firmy. Mezi nimi nebudou chybět vouchery na přípravu firemních grafických materiálů, licence na software od firmy Atlassian či vouchery na práci online agentury Wunderman!
Přihlásit se do soutěže či získat více informací můžete na www.iea.cz.
.

Klíčová slova: