Hry usměvavých srdcí

Soutěže ve stolním tenisu se v sobotu 4. listopadu v Jindřichově Hradci mohou zúčastnit jednotlivci ve čtyřech kategoriích - osoby s tělesným postižením (vozíčkáři), osoby s ostatním postižením, doprovod a příchozí (neregistrovaní), děti do 13 let (neregistrovaní).

Každý, kdo se chce pobavit stolním tenisem, je zván na turnaj jednotlivců, který pořádá SKOK J. Hradec v sobotu 4. listopadu od 13:30 hodin v sálu jindřichohradeckého Domu dětí a mládeže v Růžové ulici.

Turnaj je závěrečným dílem letošního XII. ročníku série „Hry usměvavých srdcí“, takže si zahrají také osoby s tělesným a zdravotním handicapem. Dále je turnaj určen pro děti do 13 let a neregistrované hráčky a hráče nad tuto věkovou hranici.

„Těšíme se na co největší účast, drobné občerstvení je přichystáno. Ceny a diplomy jsou připravené pro všechny, ti nejlepší obdrží i poháry a medaile. Chtěli bychom tímto účastníky poprosit, aby si vzali na přezutí takovou sálovou obuv, jež nedělá černé šmouhy na podlaze,“ žádá za organizátory ředitel turnaje Otakar Kinšt (skokjh@quick.cz; kinstota@seznam.cz; 606 934 098), jenž v případě zájmu podá ještě další informace.

Roman Pišný

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.