Hledáte dobrovolníky? Využijte portál Zapojím se

25.03.2012 22:56

Portál www.zapojimse.cz je součástí programu firemního dobrovolnictví, který realizuje Byznys pro společnost ve spolupráci s Fórem dárců. V rámci firemního dobrovolnictví podporují zaměstnavatelé a zaměstnanci svým časem a společnou energií veřejně prospěšné organizace v celé České republice. Neziskovky se zde mohou bezplatně zaregistrovat a vkládat poptávku.

Počet dní pro dobrovolnou práci zaměstnanců v charitativních organizacích určuje zaměstnavatel. Firma může svým zaměstnancům nabídnout jeden, dva, nebo i více dnů na podporu veřejně prospěšných organizací.

Můžete zadat libovolný počet dobrovolnických poptávek – koordinátoři BpS zobrazí vaše poptávky firmám s aktuálními dobrovolnickými programy.

Jak na to?

Pokud chcete mít přehled a vše pod kontrolou – nechte si od nás založit vlastní profil na zapojimse.cz – nic vás to nestojí a vidíte online pohyb dobrovolníků na vašich akcích! Pak už stačí jen:

 1. Rozmyslet si dobře, jak vám mohou firemní dobrovolníci pomoci.
 2. Určit efektivní počet dobrovolníků – stanovit si minimální a maximální počet dobrovolníků tak, aby vám byli co nejužitečnější.
 3. Zadat akci na portál zapojimse.cz.
 4. 5-7 dní před akcí se vám v případě využití/naplnění akce dobrovolníky z firem ozve koordinátor BpS a probere s vámi detaily akce – čas srazu, příspěvky na pracovní pomůcky a občerstvení, apod.
 5. Naplánovat si pečlivě dobrovolnický den!
 6. Dát nám zpětnou vazbu, jak to u vás probíhalo!

 

Jste spíše pasivní? Nemáte kapacitu a chuť pracovat s portálem zapojimse.cz sami? Nevadí – dejte vědět a můžeme komunikovat jinou formou!!! Věříme, že si cestu k portálu najdete časem i tak. :-)

 1. Dvakrát do roka vám zašleme emailem upozornění na termíny hromadných dnů partnerských firem. V těchto termínech je podpora firemních dobrovolníků nejvíce pravděpodobná.
 2. Odpovězte nám na tento email, vyplňte vhodné termíny a my je předáme firemním dobrovolníkům
 3. Pokud uvítáte podporu v jiných než „hromadných“ termínech – DEJTE NÁM VĚDĚT – zatelefonujte, nebo napište mail. Rádi vám pomůžeme.
 4. 5-7 dní před akcí se vám v případě využití akce dobrovolníky z firem ozve koordinátor BpS a probere s vámi detaily akce – čas srazu, příspěvky na pracovní pomůcky a občerstvení, apod.
 5. Naplánujte si pečlivě dobrovolnický den!
 6. Dejte nám prosím zpětnou vazbu jak to u vás probíhalo!

 

Chcete vytvořit vlastní profil vaší organizace a získat tak zdarma neomezenou možnost zadávání poptávek po firemních dobrovolnících, přehled o jejich přihlašování a další funkce?

Kontaktujte nás na gratzova@byznysprospolecnost.cz nebo 777 223 486

Zdroj: Zapojím se.cz

Klíčová slova: