HANDY CAR podporuje sportovní aktivity vozíčkářů

18.06.2012 11:27

Dodávku Handy car již využívají dvě organizace k zajištění svých činností a aktivit. Sportovní klub vozíčkářů Praha ji využil na orientačních závodech ve Švédsku v Kristianstadu a na mistrovství světa ve Skotsku a v těchto dnech doprovází vozíčkáře Heřmana Wolfa na jeho cestě do Norska, která byla odstartována 15. června primátorem hlavního města Prahy Bohuslavem Svobodou. Připravuje se její využití Svazem tělesně postižených tenistů.

Program Handy car společnosti Auto ESA přizpůsobuje prodej kvalitních ojetých vozů potřebám osob s těžkým zdravotním postižením. Handicapovaní zájemci o koupi vozu mají k dispozici obsluhu v bezbariérovém prostředí, od společnosti Auto ESA navíc získávají možnost zprostředkování zvýhodněného spotřebitelského úvěru, asistenční program zdarma či sníženou sazbu pojištění.
Auto ESA handicapovaným zákazníkům pomáhá i s finanční a technickou stránkou nákupu ojetého vozu. Jde například o překlenutí DPH, jehož zaplacení vyřídí Auto ESA s příslušným finančním úřadem za kupujícího, či pojištění státního příspěvku na zakoupení automobilu.
Součástí programu Handycar je i odborné poradenství a pomoc při výběru vhodného typu vozu v závislosti na druhu zdravotního postižení a předpokládaného vývoje onemocnění. Samozřejmostí je pomoc s úpravami vozů pro ruční řízení, kterou zajišťuje specializovaná společnost Josef Hurt.
Programu Handy car již využilo více než 30 spokojených zákazníků. Více informací najdete na www.handycar.cz nebo na F
Klíčová slova: