Gospel Train pomáhá – již popáté

V sobotu 26.listopadu proběhne 5. ročník benefičních gospelových koncertů SMArt gospel pro podporu dětí se SMA (spinální muskulární atrofií), a to v Praze, Plzni, Brně a Ostravě. 

Všechny objekty jsou bezbariérové! Vstupné je dobrovolné.

Výtěžek bude opět věnován na dofinancování asistenční služby a programu pro děti se vzácnými nervosvalovými  onemocněními - SMA a jinými vzácnými dystrofiemi na pobytových akcích v roce 2017.

Fotky z letošních akcí pro děti můžete vidět zde: https://www.youtube.com/watch?v=xhqnkVNQ7-w

Přijďte se pobavit a zároveň podpořit dobrou věc!

Bližší informace: projekt.sma@gmail.com

Sdílejte na FB: https://www.facebook.com/events/1757267561177988/

Klíčová slova: 

Komentáře

I think its really important to get involved with local disability support groups, especially with being a person that has their own disability as well. I know what its like. My friend works with people who are disabled to live their best life. check him out here: www.repairmytvadelaide.com.au

It was so good to see you acknowledging this topic, it really feels great. Thanks for sharing such valuable information which is very hard to find normally. I have subscribed to your website and will be promoting it to my friends and other people as well.
http://springfielddeckandfence.com/

good to see you acknowledging this topic, it really feels great. Thanks for sharing such valuable information which is very hard to find normally. I have subscribed to your website and will be promoting it to my friends and other people as https://www.orkus-mag.com/

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.