Galavečer Pardubického kraje

Oceňení dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem se uskuteční v novém termínu 23. května 2022.

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem z Pardubického kraje, který již tradičně pořádá Koalice nevládek Pardubicka (KONEP) společně s Pardubickým krajem, má nový termín. V Kongresovém sále pardubického ATRIUM Paláce se uskuteční v pondělí 23. května 2022 od 17 hodin. 

„Původně se měl galavečer konat v pondělí 6. prosince 2021. Protože vývoj epidemiologické situace v tu dobu nebyl příznivý, rozhodli jsme se respektovat doporučení Vlády České republiky a slavnostní vyhlášení oceněných přesunuli na příhodnější čas,“ uvedl Pavel Šotola, radní Pardubického kraje, který je zodpovědný za sociální péči a neziskový sektor. 

„Pevně věříme, že tentokrát už nám nezabrání nic v tom, abychom i v této složité době poděkovali všem, kteří ve svém volném čase a bez nároku na odměnu pomáhají tam, kde je to nejvíc potřeba. Hodnota vzájemné pomoci nabírá v současnosti nový význam,“ konstatovala senátorka a místopředsedkyně Koalice nevládek Pardubicka Miluše Horská. 

„Na této akci chceme ocenit nejen jednotlivce, ale i organizace s firmami a přiblížit tak veřejnosti přínos všech pro občanskou společnost,“ přiblížila ředitelka Koalice nevládek Pardubicka Jana Machová smysl galavečera, na němž budou slavnostně předány ceny za uplynulý rok 2021. 

Dana Krouželová

            

Klíčová slova: