Fotosoutěž „Srdce na každém kroku“ už zná své výherce

18.06.2012 23:45

První cenu - fotoaparát Canon PowerShot G12 - vyhrála Kateřina Kulhánková s fotografií „Ruce jsou mé oči“.

Vítězná fotografie pod pořadovým číslem 37 získala celkem 150 hlasů a daleko za sebou zanechala fotografie na druhém a třetím místě. Na pomyslné stříbrné příčce s 84 hlasy se umístila fotografie od Pavly Hladíkové s názvem „I malá pomoc se počítá“, třetí místo vybojovala díky 82 hlasům fotografie s názvem „Sluší mi? Byl jsem vodicí, ale nyní jsem důchodce“, kterou do soutěže přihlásila Marie Tesková pod pořadovým číslem 43.

 

Fotografickou soutěž pro všechny své dárce a příznivce vyhlásilo občanské sdružení LORM – Společnost pro hluchoslepé jako doprovodnou akci k 10. ročníku celostátní veřejné sbírky Červenobílé dny. Všichni, kteří se během letošních Červenobílých dnů v dubnu zakoupili u dobrovolníků červené srdíčko – ořezávátko, mohli být odměněni v navazující hravé fotosoutěži. Stačilo do fotosoutěže přihlásit do konce května jednu fotografii se srdíčkem.

Vítěze určilo veřejné hlasování, které od 1. do 15. června 2012 běželo na webových stránkách http://www.cervenobiledny.cz. Fotky byly vystaveny anonymně a první tři fotografie, které získaly největší počet e-hlasů, vyhrály pro své autory tři značkové fotoaparáty věnované společností Canon CZ, s.r.o. Podrobné výsledky e-hlasování u všech soutěžních fotografií budou zveřejněny  do týdne na http://www.cervenobiledny.cz/fotosoutez/.

 

Klíčová slova: