FIRMA ROKU 2011 – zaměstnavatel neslyšících

30.04.2012 12:44

Celorepublikovou soutěž vyhlásila agentura APPN, do 14. května lze nominovat zaměstnavatele, pak bude probíhat do 4. června 2012 hlasování.

Agentura APPN, o.s. tímto vyhlašuje celorepublikovou soutěž o nejlepšího zaměstnavatele Neslyšících a sluchově postižených osob pod názvem:
 
„FIRMA ROKU 2011 – zaměstnavatel neslyšících“
 
  • Jste Neslyšící nebo sluchově postižený/postižená a máte práci, ve které jste spokojeni s prací, kterou vykonáváte?
  • Líbí se Vám přístup Vašeho zaměstnavatele k Vám a k ostatním sluchově postiženým kolegům?
  • Pracujete pro firmu, která se snaží pomoci sluchově postiženým osobám, dává šanci na práci a osobní rozvoj?
 
Nominujte tuto firmu do soutěže FIRMA ROKU 2011 a podpořte tím dobrou věc. Ukažte, že jsou zaměstnavatelé, kteří mají zájem zaměstnávat Neslyšící a sluchově postižené osoby a jejich práce si váží. Motivujte další zaměstnavatele k zaměstnávání Neslyšících a sluchově postižených osob!
 
Nominaci svému zaměstnavateli zajistíte zasláním názvu firmy, Vašeho jména, e-mailu a data od kdy ve firmě pracujete na: office@appn.cz nebo vyplněním nominačního formuláře na http://dotaznik.appn.cz/grafika.php. Nominace budou probíhat do 14.5. 2012.
 
Aktuální seznam nominovaných firem naleznete na
 
Hlasování probíhá od 15. 5. do 4. 6. 2012 na www.appn.cz. Každý hlasující může nominovat pouze jednoho zaměstnavatele a poslat mu jeden svůj hlas.
 
Vyhlášení Firmy roku proběhne na webových stránkách APPN, o.s. a cena nejlepšímu zaměstnavateli bude slavnostně předána 14.6.2012 v Tiché kavárně.
 
Podmínky a průběh soutěže můžete sledovat na vww.appn.cz/Firma roku 2011.
Klíčová slova: