Do lázní s příspěvkem až 2000 korun

Takový benefit poskytuje svým pojištěncům jen Oborová zdravotní pojišťovna.

Chcete udělat něco pro své zdraví? Pak lázně jsou skvělým způsobem, jak se dát do pořádku. Přírodní léčivé zdroje, profesionální rehabilitace a správná strava přispívají ke kompletní regeneraci a relaxaci organismu. Zkuste to a věnujte svému tělu třeba jen prodloužený víkend v českých lázních.

Pokud jste navíc pojištěncem Oborové zdravotní pojišťovny a bylo vám již 18 let, máte výhodu! OZP vám jako jediná zdravotní pojišťovna v ČR přispěje v roce 2021 na lázeňské procedury, které absolvujete, částkou až 2 000 Kč. Stačí jen vyplněnou a podepsanou žádost spolu s potvrzením o vaší úhradě lázeňských procedur doručit na kteroukoliv pobočku OZP nebo využít Kupon ve VITAKARTĚ.

Lázně jsou srdeční záležitostí českých klientů

„Lázně nejenže léčí, ale současně pomáhají nemocem předcházet. Pečují například o kondici nervů, dýchání, srdce, pohybového ústrojí nebo trávení. Vzhledem k tomu, že se OZP již řadu let snaží prostřednictvím svých programů pojištěnce k prevenci motivovat, rozhodla se letos svou pestrou a obsáhlou nabídku benefitů rozšířit i o příspěvek na lázeňské procedury. OZP je tak první zdravotní pojišťovnou, která od ledna 2021, a to v rámci Kuponů, poskytuje všem svým klientům od 18 let příspěvek na lázeňské procedury ve výši až 2 000 korun. Z dotazů, které průběžně dostáváme, víme, že je o tento benefit mezi klienty velký zájem. Jediným faktorem,  který  mu doposud stál v cestě, byla omezení spojená s covidovou pandemií. Lázně hrají svou důležitou roli nejenom v prevenci, ale i v doléčení. Navíc je známo, že jsou srdeční záležitostí našeho národa,“ vysvětluje PhDr. Miloslava Lukešová, obchodní ředitelka OZP.

Volba zdravotní pojišťovny je v dnešní době důležité rozhodnutí

Být klientem Oborové zdravotní pojišťovny má tak své výhody. Věnujte svému zdraví péči založenou na využití blahodárných účinků léčivých minerálních pramenů, klidného lázeňského prostředí, příznivého klima a mnohaletých zkušeností.  

OZP vám při pobytu v českých lázních (uvedených v seznamu všech poskytovatelů lázeňské léčebně rehabilitační péče, kteří mají platné povolení k využívání přírodních léčivých zdrojů, na stránkách MZ ČR zde >>) o délce min.  2 noci včetně absolvování nejméně 2 léčebných procedur, přispěje na 50 % výši platby za procedury či vstupní prohlídky provedené lázeňským lékařem, max. do výše 2 000 Kč / osobu.  

Příspěvek LÁZEŇSKÉ PROCEDURY je možné využít pouze na procedury uvedené v seznamu léčebných procedur stanovených Svazem léčebných lázní České republiky, 1x v roce. Žádost o čerpání příspěvku může obsahovat více účtenek (účtenky z více pobytů). Další informace najdete na www.ozp.cz.

Nikol Lenertová

 

Klíčová slova: