Den otevřených dveří v Kreativní dílně

12.02.2013 11:42

Pořádá ve čtvrtek 14. února 2013 u příležitosti 20 let činnosti pobočka Naděje v Otrokovicích.

Otrokovická pobočka Naděje si v roce 2013 připomene důležitý mezník své existence. 1. března 1993 začala poskytovat první sociální služby, byly to tehdy pobytové služby pro lidi s mentálním postižením. Prvními klienty sociálních služeb byly především děti, které v areálu ve Wolkerově ulici mohly chodit i do školy.
 
Oslava působení Naděje v Otrokovicích se neomezí jen na jeden den. Chceme rok 2013 pojmout jako rok slavení, kdy chceme bez zvláštní okázalosti, ale přesto s důrazem připomínat, že jsme součástí místní komunity. Proto si Vás dovolujeme pozvat na první příležitost, Den otevřených dveří Kreativní dílny na třídě Spojenců 999, a to ve čtvrtek 14. února 2013 od 9 do 17 hodin. Návštěvu může každý příchozí využít ke koupi dárku ke dni svatého Valentina pro své nejbližší.
 
Den narození, vybudování nového objektu, nová výroba jsou příležitostí, kdy se většinou chceme podívat, co všechno se od prvního dne odehrálo, jakou roli v životě událost znamená a znamenala, nebo si připomenout lidi, kteří jsou s významnou událostí spojeni.
Těšíme se, že naše dvacáté výročí se odehrává v roce 2013, kdy si Česká republika připomněla stejné výročí svého vzniku, kdy si připomeneme 1150. výročí příchodu sv. Cyrila a Metoděje na Velkou Moravu. A v Otrokovicích si můžeme rovněž připomenout, že se v roce 1933 začal stavět Společenský dům na Baťově.
Martina Langerová
Klíčová slova: