Cesty z úzkosti a deprese. O štěstí lásky k sobě samému

10.04.2012 18:39

Knihu nakladatelství Portál získají dva čtenáři Helpnetu zdarma.

Úspěch, kariéra a blahobyt představují pro mnohé naplnění  životního štěstí. Navzdory tomu všemu však v naší kultuře  trpí stále více lidí úzkostnými stavy, pocity nespokojenosti,  frustrací, nejistotou a depresemi. Autor si klade otázku, co nám brání vést spojený život. Na pozadí grimmovské pohádky Ďábel se třemi zlatými vlasy se zamýšlí nad podstatnými prvky pravé životní spokojenosti. S pomocí srozumitelných kazuistik a praktických cvičení nám ukazuje cestu ke klíči k životní spokojenosti – k lásce k sobě samým.

Heinz-Peter Röhr
působí přes třicet let jako psychoterapeut na oddělení léčby závislostí při klinice v  německém Fredeburgu. Je autorem řady knižních titulů. V nakladatelství Portál vyšly jeho knihy Narcismus – vnitřní žalář, Hraniční porucha osobnosti, Hysterie – strach z  odmítnutí, Závislé vztahy.

Více informací je na stránkách Portálu. Toto nakladatelství zašle knihu bezplatně dvěma čtenářům Helpnetu, kteří pošlou na adresu info@helpnet.cz mail se svou poštovní adresou a do předmětu uvedou Výhra 53. Vyhrají ti dva, jejichž mail dorazí jako 1. a 53. v pořadí. Knihu Psychické problémy v dospívání z minulého soutěžního kola dostanou Petr Brychta z Ostravy a Jan Mácha z Tábora.

Klíčová slova: