Cestování bez bariér

28.01.2013 18:09

Fotografickou soutěž vyhlásila cestovní agentura Bezbatour, uzávěrka je 10. února 2013.

Cestujete rádi a máte zajímavé fotografie? Přihlaste je do soutěže o pěkné ceny na téma „Cestování bez bariér“!
Kdo se může přihlásit?
Každý, kdo rád cestuje a pošle fotografii na téma cestování bez bariér. Na jaká zajímavá místa jste se dostali s vozíkem, berlemi či bílou holí? Podělte se s námi! Z fotografie musí být jasně patrné, že se jedná o cestování lidí s postižením. Každý účastník může přihlásit pouze jednu fotografii.
Jak se přihlásit?
Zašlete svou soutěžní fotografii elektronicky na email: soutez@bezbatour.cz do 10. 2. 2013. Fotografii pošlete ve formátech JPEG, GIF, PNG či PDF), musí obsahovat název místa, kde byla pořízena. Do e-mailu můžete doplnit jednu či dvě krátké věty s popisem okolností, za kterých byla fotografie pořízena. Uveďte kontakt na autora (telefon či e-mail). Zasláním fotografie souhlasíte s jejím uveřejněním na facebooku.

Co můžete vyhrát?

1.       místo: Jednodenní výlet pro 2 osoby do Liberce s volným vstupem do Aquaparku, IQ parku a lunaparku v Centru Babylon.
(Výhra zahrnuje poukaz na dopravu bezbariérovým vozem společnosti Accessible Transport CZ z Prahy do Liberce a zpět, poukaz na volné vstupy do Aquaparku IQ parku a lunaparku v Centru Babylon. Poukazy platí do 30. 6. 2013)
2.       místo: Slevový kupón v hodnotě 500 Kč na ubytování z nabídky CA Bezbatour dle vlastního výběru a slevový kupón v hodnotě 50% na bezbariérovou dopravu dle vlastního výběru společnosti Accessible Transport CZ.
(Slevový kupón CA Bezbatour platí do 31. 12. 2013. Slevový kupón na dopravu je na 1 cestu a platí do 31. 12. 2013)
3.       Originální designové tričko z nabídky CA Bezbatour dle vlastního výběru.
První 3 místa navíc získávají volné vstupenky pro 2 osoby na ples Pestré společnosti, o.p.s. 1. 3. 2013.

Kdo vyhrává?

Přihlášené fotografie umístíme 11. 2. 2013 na www.facebook.com/bezbatour, kde bude probíhat hlasování fanoušků do 24. 2. 2013. Vítěze budeme kontaktovat ihned po skončení hlasování. Slavnostní vyhlášení s předáním cen proběhne na plesu Pestré společnosti, o.p.s. 1. 3. 2013 v KD Kyje – Praha 9.
Klíčová slova: