Car Club otevřel deváté Obchodní centrum

06.05.2012 18:26

Komplexní poradenské služby hendikepovaným a pomoc se zajištěním jejich mobility mj. nabídkou nových vozů ŠKODA začíná nabízet také v Olomouci.

Obchodní centrum CAR CLUB v Olomouci vede Michal Černoch, který se stal dalším hendikepovaným zaměstnancem společnosti.
 
„V moravském regionu s Obchodními centry v Ostravě, Zlíně a Brně je řadu let největší poptávka hendikepovaných spoluobčanů po automobilech a dalších našich komplexních službách, a proto jsme se rozhodli otevřít další pobočku v Olomouci,“ uvedl výkonný ředitel společnosti CAR CLUB Jaroslav Hampl. V tomto kontextu ředitel firmy CAR CLUB vysoce ocenil spolupráci se známým značkovým dealerem ŠKODA firmou SAMOHÝL MOTOR ZLÍN  a. s., která je partnerem firmy CAR CLUB ve Zlíně a nově také v Olomouci.
 
Jak uvedl vedoucí prodeje ŠKODA firmy SAMOHÝL MOTOR ZLÍN a.s.  Jaroslav Gregůrek, „s ohledem na dosavadní dobré zkušenosti ve Zlíně jsme se při akvizici dealerství ŠKODA v Olomouci rozhodli rozšířit spolupráci s firmou CAR CLUB  a nabídnout společně služby také hendikepovaným spoluobčanům v hlavním městě Olomouckého kraje.“
 
Nové Obchodní centrum CAR CLUB sídlí na adrese firmy SAMOHÝL OLOMOUC a.s., Kosmonautů 846/2, Olomouc, email: cernoch@carclub.cz, mobil 739 352 657.
 
 
Milan Smutný

 CAR CLUB s. r. o., Lánovská 633, 543 01 Vrchlabí  
Společnost CAR CLUB se zabývá řešením dopravní mobility zdravotně postižených  ve spolupráci se společnostmi ŠKODA AUTO, Česká Pojišťovna, ŠkoFIN a dalšími partnery. Tyto činnosti podporuje Národní rada osob se zdravotním postižením ČR. CAR CLUB je provozovatelem projektu ŠKODA Handy. Zároveň provozuje obchodní síť zdravotně postižených zaměstnanců a reprezentantů společnosti CAR CLUB s působností po celé České republice.
 
Klíčová slova: