Budou čekat na ministra zdravotnictví tak dlouho, dokud se s nimi nesejde

22.04.2012 10:34

Protože ministr Leoš Heger vůbec nereagoval na dopis, který mu zástupci organizací předali po skončení demonstrace před ministerstvem zdravotnictví dne 27. března, domluvila se Národní rada osob se zdravotním postižením se Svazem pacientů a s Odborovým svazem zdravotnictví a sociální péče, že její členové navštíví ve středu 25. dubna pana ministra přímo na ministerstvu zdravotnictví a vyčkají tam tak dlouho, dokud se s nimi nesejde. Zájemce o účast na happeningu zve předseda NRZP ČR Václav Krása.

Vážení přátelé, 

v příloze Vám posílám pozvánku na happening na Ministerstvu zdravotnictví ČR, který se koná ve středu 25. 4. 2012 v 15:00 hodin, přímo na ministerstvu zdravotnictví. 

Důvodem tohoto happeningu je skutečnost, že pan ministr L. Heger vůbec nereagoval na dopis, který mu zástupci organizací předali po skončení demonstrace před MZ ČR dne 27. 3. 2012. Od té doby se žádná schůzka ani jednání neuskutečnila. Proto jsme se domluvili se Svazem pacientů a s Odborovým svazem zdravotnictví a sociální péče, že navštívíme pana ministra přímo na Ministerstvu zdravotnictví ČR a vyčkáme na ministerstvu tak dlouho, dokud se s námi pan ministr nesejde. Pokud budete mít zájem se této akce účastnit, stačí když přijdete kolem 15 hodiny přímo na Ministerstvo zdravotnictví ČR, Palackého nám. 4, Praha 2. 

Připravujeme na happeningu drobné občerstvení a pokud někdo z Vás umí hrát na kytaru, tak to bude jenom dobře. Chceme čekat na pana ministra vesele. Organizátoři akce budou vysvětlovat co je jejím důvodem, jak nové změny ve zdravotnických zákonech postihnou občany ČR. Předpokládáme, že akce se účastní kolem 50 – 100 osob a chceme úplně zaplnit foyer MZ ČR. Pokud si chcete užít zajímavou akci, budeme rádi, když přijdete.

 

Přeji Vám všechno dobré. 

S pozdravem 

Bc. Václav Krása
předseda NRZP ČR

Zdroj: NRZP ČR

Klíčová slova: