Bratři Ebeni zahrají pro Rytmus Chrudim

26.08.2012 14:18

Benefiční koncert proběhne ve čtvrtek 4. října v divadle Karla Pippicha.

Obecně prospěšná společnost Rytmus Chrudim Vás zve na již 3. ročník benefičního koncertu, na kterém vystoupí známá skupina bratří Ebenů. Vystoupení se uskuteční ve čtvrtek 4. října 2012 od 18:30 v divadle Karla Pippicha v Chrudimi. Vstupenky na koncert jsou v prodeji v divadle Karla Pippicha, informačním centru v Chrudimi a kanceláři Chrudimské besedy od 3. září 2012.
Tato skupina se sama popisuje jako nejzvláštnější skupina v historii české populární hudby. V jejich skladbách se proplétají vlivy klasiky, folku, rocku či jazzu a prvky vytříbeného hudebního humoru.
Obecně prospěšná společnost Rytmus Chrudim podporuje občany z Chrudimského regionu, kteří chtějí získat a udržet si placené zaměstnání v běžném pracovním prostředí. „Naše služba je určena lidem s různým typem zdravotního postižení nebo sociálního znevýhodnění, kteří chtějí pracovat. Podpora je vhodná i pro lidi s mentálním postižením, duševním onemocněním.Pomáháme lidem vyhledávat vhodnou práci z inzerátů v novinách, na internetu, od známých, na úřadu práce. Také je učíme, jak správně psát životopis, jednat se zaměstnavatelem, telefonovat a další užitečné věci pro získání zaměstnání i po jejím získání – poskytujeme podporu přímo na pracovišti nebo třeba doprovod při cestě do práce.“ uvádí Petr Kuneš, ředitel společnosti Rytmus Chrudim.
Pokud chcete naši podporu využít, kontaktujte: Mgr. Eva Sládková, 777 222 139, Rytmus Chrudim, o.p.s., Heydukova 392, Chrudim. Více informací na www.rytmuschrudim.cz.
 
Klíčová slova: