Blíží se konference o selhávání státu. Posílejte své příběhy!

Asociace nestátních neziskových organizací v České republice pořádá  6. a 7. listopadu v Praze 11. všeoborovou konferenci s názvem Selhávání státu s přímými dopady na život občanů, spolkovou činnost a veřejné služby.  

Datum: středa a čtvrtek 6. a 7.listopadu 2019

Místo: Sál architektů na Staroměstské radnici, Staroměstské náměstí 1, Praha 1

ANNO ČR chce poukázat na důsledky nízké aktivity současné vlády v oblastech, které pociťují přímo občané, stejně jako zdůraznit význam veřejných služeb a spolkové činnosti pro jejich každodenní život.

V tuto chvíli hledáme zájemce, kteří by chtěli vystoupit se svým příběhem, kdy po usilovné práci v neziskovém sektoru nepřišla očekávaná pomoc od státu.

Nejde ale pouze o příběhy. Pokud máte nápady, jak spolupráci mezi neziskovým sektorem a veřejnou správou zlepšit a zefektivnit, pak do příštího pátku 20. září napište email naší předsedkyni Martině Berdychové, která aktuálně dokončuje program konference a seznam vystupujících.

 

Ing. Martina Berdychová

Telefon: +420 602 939 688

Email: martina.berdychova@anno-cr.cz

 

Konference je podpořena grantem hlavního města Prahy.

Pro více informací sledujte náš web, kam budou postupně přibývat informace o programu a vystupujících hostech. http://anno-cr.cz/vseoborova-konference-2019-selhavani-statu-s-primymi-dopady-na-zivot-obcanu-spolkovou-cinnost-a-verejne-sluzby/

Doporučujeme sledovat také událost na Facebooku. https://www.facebook.com/events/508273753048094/

Jan Vocel

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.