Autobusový pobytový zájezd do Itálie

07.05.2012 1:30

V květnu již popáté pořádá Centrum pro zdravotně postižené Karlovarského kraj.

Cílem je město Rosolina Mare, které se nachází cca 70 km jižně od Benátek. Letovisko ROSOLINA MARE – se nachází v chráněném území přírodním parku Delty řeky Pád. Rosolina Mare je vybudováno jako turistické letovisko, které nabízí řadu obchodů, restaurací, pizzerií a cukráren s typickou italskou zmrzlinou, půjčovny kol, projížďku vyhlídkovým vláčkem, minigolf, dětský parčík a další atrakce. Večer je možno se pobavit v barech s karaoke či v místních diskotékách. Dvakrát týdně se koná dopolední trh s velkou nabídkou ovoce, zeleniny a zboží všeho druhu. Během týdne probíhají v centru i malé večerní trhy.

Zástavba a celý poloostrov, na kterém se Rosolina nachází, je utopen v bohaté zeleni rozlehlých piniových lesů. Dlouhá písčitá pláž (8 km) s pozvolným vstupem do moře nabízí jak privátní - placenou pláž s plážovým servisem, barem, sportovním zázemím, dětskými atrakcemi, nebo volnou pláž se vstupem zdarma.

Termín je od 25. 5. 2012 od 3. 6. 2012. Na zájezd za velmi příznivou cenu se mohou přihlásit nejen zdravotně postižení, ale i široká veřejnost. Více informací najdete na www.sluzbypostizenym.cz nebo Vám je rádi sdělíme na tel. 353 234 666, 602 340 549.

Klíčová slova: