Akademie mediální gramotnosti

Špičkový online vzdělávací program otevírá TechSoup Česká republika, jeho účastníci budou moci získat až 3000 USD na své projekty.

Kampaňáři, píáristi, fundraiseři, markeťáci, učitelé, pracovníci s mládeží, odborníci na vzdělávání –pozor! V neskutečné smršti více či méně pravdivých zpráv, informací, sdělení a hoaxů, které se na valí v digitálním prostoru, není jednoduché zajistit, aby naše sdělení bylo slyšeno. 

Proto pro vás otevíráme nový vzdělávací program Akademie mediální gramotnosti. V rámci něj vás vynikající lektoři naučí, jak se vyznat v médiích a v informačním chaosu nejen online a jak bojovat proti dezinformacím nebo jak vytvořit skutečně účinnou kampaň pro veřejnost, vaše podporovatele nebo dárce.

Celkem na vás čekají dvě série online workshopů (na témata informační gramotnost a kampaně), dále potom praktické online projektové vzdělávání, v rámci kterého na vás čekají online workshopy i individuální konzultace s lektory a na jehož konci dostanete certifikát a budete moct získat až 3000 USD na vaše projekty. 

Účast na všech aktivitách je pro vás zdarma. Pozor, s přihlašováním neváhejte, vzhledem k tomu, že skupiny na workshopech budou malé, je kapacita velmi omezena!

První vzdělávací program startuje už 11. 11.

Přihlásit se můžete na stránce Sdružení VIA.

Klíčová slova: