AGAPO pořádá pravidelný JOB klub

Bezplatný kurz je určen pro osoby se znevýhodněním při získávání pracovního uplatnění na otevřeném trhu práce.

Probíhat bude od 31.05. do 16.06. na adrese Zelný trh 1, 602 00 Brno.

Jde o motivačně-vzdělávací kurz, kde zájemce může získat základní dovednosti potřebné k nalezení práce. Například jak hledat pracovní nabídky, jak odpovídat na inzeráty, jak napsat průvodní dopis, životopis, jak komunikovat se zaměstnavateli, nácvik pracovního pohovoru a mnohé další. Součástí kurzů je i právní minimum související se zaměstnáváním. 

JOB klub se skládá ze šesti lekcí, které se konají v úterý a ve čtvrtek po dobu 3 týdnů, vždy od 9.00 h do 14.00 h. Za celý cyklus se probere vše potřebné tak, aby se účastníkům dařilo snáze uplatnit na otevřeném trhu práce. Kapacita kurzu je omezena. Proto je nutné se včas přihlásit.

„JOB klub není jen vzdělávací aktivitou, účastníci zde mají možnost seznámit se s novými lidmi a vyměnit si navzájem své zkušenosti, které získali při hledání práce,“ uvedla Zuzana Medňaská, garantka kurzu.

Informace o JOB klubu můžete získat přímo v občanském sdružení AGAPO (Zelný trh 1, Brno), na telefonních číslech: 541 210 549, 732 480 749, nebo na e-mailové adrese z.mednanska@agapo.cz.

Jakub Purdjak

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.