Veřejné slavnostní promoce asistenčních, signálních a vodicích psů - SUPER DEN 2022

Datum: 
Sobota, 17. Září 2022 -
9:30 - 17:00
Místo konání akce: 
Výcvikový areál Helppes, Praha 5 - Motol, Plzeňská ulice, zast. tram. Hotel Golf
Stručný popis: 

20. ročník veřejné promoce psích studentů Helppsí akademie – asistenčních, signálních a vodících psů a jejich slavnostní předávání jejich novým páníčkům a paničkám, lidem s postižením, za přítomnosti a vystoupení patronů - VIP osobností a ukázek dovedností psích pomocníků.

Podrobný popis: 

Srdečně vás zveme na slavnostní promoce letošních absolventů Helppsí akademie – Super den 2022,

který se koná v sobotu 17. září od 9:30 hodin pod záštitou radního MČ Prahy 5, JUDr. Petra Lachnita.

Již po 20té se sejdeme a předáme čtyřnohé asistenty dospělým a dětem se zdravotním postižením, aby je provázeli na jejich nelehké cestě životem, byli jim pomocníky a kamarády. Je již tradicí, že své nové pomocníky přebírají lidé s handicapem z rukou jejich patronů – známých osobností kulturního a veřejného života. Nejinak to bude i letos. Těšit se můžete na benefiční vystoupení řady známých osobností, které přislíbili patronaci a které dlouhodobě výcvik Helppsích psích asistentů podporují - vystoupí mj. Anička Fialová, Iva Frühlingová, Heidi Janků, Marta Kubišová, Lenny, Bára Nesvadbová, Patricie Pagáčová, Jakub Kohák, Mirek Konvalina, Adam Mišík, Peter Pecha, Milan Peroutka, Viktor Sodoma, V-Rock ad. 

Místo konání: výcvikový areál Helppes, Plzeňská ulice, Praha 5 - Motol, zast. tramvají č. 9, 10 Hotel Golf.

Důležité upozornění – vašim psím kamarádům nezapomeňte vzít očkovací průkaz s platným očkováním, bez něj nebudou do našeho areálu vpuštěni!

Více informací na www.helppes.cz nebo na https://www.facebook.com/helppes

Pořadatel: 
www.helppes.cz