Společenský večer pro Slunce a aukce

Datum: 
Středa, 1. Prosinec 2021 - 18:00
Místo konání akce: 
Obecní dům, nám. Republiky, Praha
Stručný popis: 

1.12.2021, 18 hod., Obecní dům, nám. Republiky, Praha

Zveme Vás na Společenský večer s aukcí na podporu dětí a dospělých s hendikepy ze zařízení Slunce. Nejprve si poslechtete koncert v krásné kavárně Obecního domu a následně si budete moci vydražit některou z položek v charitativní aukci.

Podrobný popis: 

Tradiční společenský večer s aukcí pořádá Nadační fond Slunce pro všechny, který podporuje zařízení Slunce. Přijďte si do nádnerné kavárny Obecního domu poslechnout koncert a následně se můžete zúčastnit aukce, jejíž výtěžek pomůže dětem a dospělým s mentálním a kombinovaným postižením.

Na koncertě vystoupí operní pěvkyně Lucie Silkenová, Monika Šonková, Petr Bendl, Petr Macháček a Josef Štágr. Večer provede moderátorka Eva Čejková. 

Aukce začíná v 19 hodin a vybrat můžete jednu z téměř čtyřiceti položek, mezi nimiž jsou díla od designéra Jiřího Laštovičky, obraz Heleny Kroftové Leisztner, investiční mince, původní kostým Zdeňka Svěráka ze hry Cimrman v říši hudby, vstupenky do Žižkovského divadla Járy Cimrmana a Divadla Bez zábradlí, obrazy, vánoční dárkové balíčky, kosmetika, ale také výrobky od lidí se speciálními potřebami. 

Těšíme se na Vás!

Prosíme o dodržení všech vládních nařízení týkajících se hromadných akcí.