Rekondiční pobyt s Cerebrum v Choceradech

Datum: 
Neděle, 25. Říjen 2020 - 14:00 - Pátek, 30. Říjen 2020 - 14:00
Místo konání akce: 
Chocerady - pension Klub Lávka
Stručný popis: 

Vážení příznivci sdružení Cerebrum,

 

rádi bychom Vás touto cestou pozvali na rekondiční pobyt, který pořádáme v termínu 25. - 30. října 2020. Budeme pracovat na zlepšení fyzické a psychické kondice, program povedou ergoterapeutky, logopedky a další terapeuti. Zažijeme ale společně i spoustu zábavy.

Tradičně budeme ubytovaní ve sportovním areálu Klub Lávka v Choceradech. Krásné místo v bezprostřední blízkosti řeky Sázavy nabízí pohodlné ubytování ve dvoulůžkových pokojích, hřiště, venkovní bazén, k dispozici je WIFI připojení a poctivá domácí kuchyně.

Podrobný popis: 

Penzion není zcela bezbariérový (k baru a jídelně je potřeba překonat cca 5 schodů), k dispozici je však sdílená bezbariérová koupelna a vždy je schopen někdo z personálu dopomoci k překonání bariér např. s chodítkem. Vozíčkáři s sebou však musí mít svého asistenta.

Dopravu do penzionu si zajistí každý účastník sám, nebo je možnost jet společně vlakem s doprovodem personálu z Prahy - hl.n. (bude upřesněno).

Cena za pětidenní rekondiční pobyt je 5 800,-Kč a zahrnuje ubytování, plnou penzi, denní rehabilitační program s terapeuty i ochranné pomůcky, pokud jich bude potřeba. Intenzivně pracujeme na podrobném programu, který vám zašleme co nejdříve.

Přihlásit na rekondiční pobyt se můžete na prostřednictvím registračního formuláře ZDE nebo na webových strákách Cerebra, kontaktní email je  info@cerebrum2007.cz, telefonním čísle 773 540 589 neregistrační formuláK platbě budete vyzváni po přihlášení - budou Vám zaslány podrobnosti vč. variabilního symbolu. S přihlášením neváhejte - kapacita je omezená.

 

Těšíme se na Vás!

 

Tým Cerebrum

Pořadatel: 
Cerebrum, sdružení osob po získaném poškození mozku a jejich rodin. z.s.