Pražské gerontologické dny

Datum: 
Středa, 6. Říjen 2021 - 11:43 - Čtvrtek, 7. Říjen 2021 - 11:43
Stručný popis: 

Každoroční setkání profesionálů působících v oblasti gerontologie, které ČALS pořádá už od roku 1998. Letos na téma Život s demencí v nové době.

Podrobný popis: 

Život s demencí v nové době

6. října 2021, on-line /6.-7. října 2021, místo bude upřesněno

V případě příznivé epidemické situace bude konference dvoudenní a bude probíhat 6.-7. října a místo bude upřesněno. Formát konference bude definitivně stanoven spolu se zveřejněním programu, tedy 30. června 2021.

 

Pořadatelé

Česká alzheimerovská společnost, Česká gerontologická a geriatrická společnost ČLS JEPGerontologické centrum a Centrum pro studium dlouhověkosti a dlouhodobé péče FHS UK

 

Aktivní účast

Zájemci o aktivní účast prosím zašlete svá abstrakta do 31. května 2021. O zařazení příspěvku do programu budete informováni do 21. června 2021. V rámci konference bude vydán sborník abstrakt.

 

Sekce konference

  • Novinky v léčbě a prevenci Alzheimerovy nemoci
  • Sociální aspekty demence
  • Medicínské aspekty demence

Prezentace

Po skončení akce budou účastníkům konference k dispozici prezentace. V případě virtuální konference budou zveřejněny celé přednášky.

 

Další vzdělávání

Konference je určena sociálním pracovníkům, pracovníkům v sociálních službách, lékařům, všeobecným sestrám, zdravotně sociálním pracovníkům, ergoterapeutům či fyzioterapeutům.

Jednáme o zařazení konference mezi akreditované akce ČLK.

 

Více informací o konferenci a online přihlášku naleznete zde: http://www.alzheimer.cz/vzdelavani-cals/prazske-gerontologicke-dny/pgd-2...

 

Pořadatel: 
Česká alzheimerovská společnost