Pomozte Honzíkovi

Datum: 
Středa, 16. Listopad 2022 - 8:00
Místo konání akce: 
https://www.darujme.cz/projekt/1206900
Stručný popis: 

Rádi byste někomu vykouzlili úsměv na tváři a podpořili ho? My vám poradíme, jak na to. Spouštíme dárcovskou výzvu s názvem Pomozte Honzíkovi. Cílem je získat finance na podporu rodin s dětmi se zdravotním znevýhodněním, kterým naše poradkyně rané péče každodenně pomáhají. A svou prací v EDUCO podpořily již stovky Honzíků a jejich maminek, tatínků a dalších členů rodiny. A teď se můžete zapojit i vy.

Podrobný popis: 

Rádi bychom Vám přiblížili cestu Honzíka a spousty dalších dětí v rané péči. Existuje několik způsobů, jakými můžete Honzíka a další děti podpořit. Nevybíráte si jen částku, kterou chcete přispět, ale zároveň i oblast rozvoje dítěte.

Jak můžete pomoci?

Můžete Honzíkovi pomoci probudit zvědavost a zájem o hru. Podpořit Mirečka, aby vzal mámu poprvé za ruku, anebo Lukáška posunout k prvním třem krůčkům v životě. Vaše dary využijeme na podporu stovky Honzíků a jejich rodin. Raná péče pomáhá těmto rodinám v nelehké životní situaci související s handicapem jejich dítěte. Podporuje rodiče v osvojení potřebných kompetencí a děti v jejich rozvoji. Pomozte Honzíkovi a získejte kromě dobrého pocitu i unikátní poděkování.

Středisko rané péče EDUCO Zlín z. s.

Jsme nezisková organizace poskytující odbornou pomoc a podporu rodinám s dětmi se zdravotním znevýhodněním od narození do 7 let. Dětem a rodinám pomáháme v jejich přirozeném prostředí, s cílem posílit jejich samostatnost a nezávislost na sociální pomoci. Aktuálně EDUCO zajišťuje ranou péči pro 110 rodin a dalších 34 rodin na pomoc ještě čeká. Příběhů, které přicházejí do rané péče je mnoho. Těší nás, když můžeme jít část cesty s rodinami společně a pomoci tak rodičům a dětem najít neobjevené radosti v každodenním životě. 

Pořadatel: 
Středisko rané péče EDUCO Zlín z. s.