Mikulášská pro všechny hodné (i zlobivé) pejsky

Datum: 
Sobota, 2. Prosinec 2023 -
9:30 - 15:30
Místo konání akce: 
Výcvikový areál Helppes, Praha 5 - Motol, Plzeňská ulice, zast. tram. Hotel Golf
Stručný popis: 

Mikulášská nadílka a zábavné soutěže pro pejsky a jejich doprovod

Fatal error: Call to undefined function comment_delete() in /var/www/clients/client0/web11/web/sites/all/modules/antispam/antispam.module on line 1842

Podrobný popis: 

Vážení přátelé,

podzim je již v plné síle, prosinec je za rohem a s ním naše tradiční Mikulášská pro všechny hodné (i zlobivé) pejsky, na kterou Vás srdečně zveme.

Pro všechny pejsky má již Mikuláš připravené dárky, čert zlobivce pozve do pekel, přiletí i anděl nebeský J. Všichni pejskové ukáží Mikulášovi, jak jsou šikovní – zatančí taneček, štěknou písničku, nebo jen podají pac J a za odměnu dostanou nadílku.

A po nadílce se můžou zájemci ze psí říše se svými doprovody utkat o hodnotné ceny v netradičních mikulášských soutěžích. Aby to pro páníčky nebylo až tak jednoduché, budou některé disciplíny probíhat na invalidním vozíčku nebo s klapkami očích. Vedle sebe budou totiž soutěžit zdraví pejskaři s držiteli psích pomocníků, šance tak budou vyrovnané J. A pro zdravé lidi je to příležitost vyzkoušet si, jak se žije s handicapem.

 Nezapomněli jsme ani na občerstvení, se svým stánkem dobrot přijede cukrárna a obědárna Avanti, kterou znáte ze zářijových slavnostních promocí psích pomocníků.

Registrace je od 9:30 hod., zahájení v 10:30 hod., nezapomeňte si sebou vzít platný očkovací průkaz Vašeho chlupatého miláčka.

Těšíme se na Vás, tým Helppes s Mikulášem, čertem a andělem.

Fatal error: Call to undefined function comment_delete() in /var/www/clients/client0/web11/web/sites/all/modules/antispam/antispam.module on line 1842

Pořadatel: 
www.helppes.cz