Mezinárodní oborná konference na téma následné péče o osoby se získaným poškozením mozku

Datum: 
Středa, 12. Květen 2021 -
9:00 - 15:00
Místo konání akce: 
online
Stručný popis: 

CEDR Pardubice o.p.s. pořádá mezinárodní odbornou konferenci na téma následné péče o osoby se získaným poškozením mozku (Conference on Acquired Brain Injury). I. ročník mezinárodní odborné konference je symbolicky spojen se Světovým dnem proti mozkové mrtvici. https://www.braininjurycon.com/cs/

 

Podrobný popis: 

Nad touto významnou akcí převzali záštitu ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová a radní Pardubického kraje pro sociální péči a neziskový sektor Pavel Šotola. Spolupořadateli konference jsou společnosti CEREBRUM - Sdružení osob se získaným poškozením mozku a jejich rodin, z.s. a ERGO Aktiv o.p.s.

CEDR Pardubice o.p.s. provozuje v rámci svých služeb CENTRUM KOMPRE, které se zabývá poskytováním následné péče osobám se získaným poškozením mozku ambulantní i terénní formou.

Cílem mezinárodní odborné konference je propojit odborníky ze zdravotních i sociálně zaměřených oborů, které spojuje společný cíl - kvalitní poskytování následné péče osobám se získaným poškozením mozku.

Na konferenci přednesou své příspěvky odborníci z České republiky, Izraele, Portugalska a Irska. Konference bude simultánně tlumočená a sledovat jí můžete živě nebo ze záznamu na webu konference https://www.braininjurycon.com/cs/.

Pořadatel: 
CEDR Pardubice o.p.s., Jana Palacha 324, Pardubice