Mezinárodní konference k projektu Systémová komunikační podpora neslyšících na trhu práce

Datum: 
Úterý, 14. Říjen 2014 -
9:00 - 16:00
Místo konání akce: 
Praha, Velký sál Magistrátu hlavního města Prahy, Mariánské nám. 1
Stručný popis: 

Společnost Tichý svět Vás srdečně zve na závěrečnou mezinárodní konferenci k projektu Systémová komunikační podpora neslyšících na trhu práce. Proběhne 14. října od 9 do 16 hodin ve Velkém sále Magistrátu hlavního města Prahy.

Podrobný popis: 

Tichý svět Vás srdečně zve na závěrečnou mezinárodní konferenci k projektu SYSTÉMOVÁ KOMUNIKAČNÍ PODPORA NESLYŠÍCÍCH NA TRHU PRÁCE

Kdy? úterý, 14. října 2014, 9–16 hod.

Velký sál Magistrátu hlavního města Prahy, Mariánské náměstí 1, Praha 1

Chcete se lépe a snadněji dorozumět s neslyšícími – v zaměstnání, u lékaře, na úřadech i v běžném životě? Představíme Vám nový online komunikační nástroj, který Vám kdykoliv a odkudkoliv pomůže s tlumočením znakového jazyka a přepisem mluvené řeči.

Přijďte si vyzkoušet Tichou linku v praxi!

Konference se koná pod záštitou pana radního Doc. Ing. Mgr. Martina Dlouhého, Dr. MSc., a paní Mgr. Vladimíry Ludkové, zástupkyně starosty pro Prahu 8, a představí se na ní zaměstnavatelé se zkušenostmi se zaměstnáváním neslyšících, zástupce z úřadů práce, neslyšící, zahraniční partner a online tlumočníci a přepisovatelé, bez nichž si dnes nedokážeme bezbariérovou komunikaci s neslyšícími ani představit.

Po celou dobu konference je zajištěno tlumočení do znakového jazyka a přepis mluveného slova.

Vstup je zdarma, součástí je drobné občerstvení a oběd.

Svou účast na konferenci potvrďte na e-mailu: konference@tichysvet.cz.

Projekt je financován z OPLZZ, registrační číslo projektu CZ.1.04/5.1.01/77.00311. Probíhá za finanční spoluúčasti Evropské unie (EU) a Evropského sociálního fondu (ESF) prostřednictvím operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

 

 

 

Pořadatel: 
Tichy svet, e-mail: konference@tichysvet.cz