Křišťálový kamínek 2022

Datum: 
Úterý, 4. Říjen 2022 -
18:00 - 20:00
Místo konání akce: 
Areál Dolu Hlubina - Brick House (Staré koupelny), ul. Vítkovická, Moravská Ostrava a Přívoz
Stručný popis: 

Už pošestnácté se uskuteční předání ocenění Křišťálový kamínek osobnostem a organizacím za jejich nasazení a záslužné aktivity ve prospěch osob s handicapem. V kulturní části slavnostního večera zahrají a zazpívají studenti Lidové konzervatoře a Múzické školy Ostrava.

Podrobný popis: 

Slavnostní vyhlášení prestižních cen Křišťálový kamínek se letos uskuteční pošestnácté. Asociace TRIGON opět poděkuje, tentokrát během 30. ročníku Evropských dnů handicapu (EDH) v Ostravě, osobnostem a organizacím za jejich nasazení a záslužné aktivity ve prospěch osob s handicapem. Zvláště v dnešní době chceme upozornit na pozitivní vzory v naší společnosti a poukázat na to, že nejsme k dobrým činům lhostejní.

Nominanty na udělení prestižního ocenění Křišťálový kamínek může navrhnout jednotlivec i organizace z České republiky. Při zdůvodnění svého návrhu věnujte prosím pozornost konkrétním příkladům aktivit a činností, za které by měla osobnost nebo organizace Křišťálový kamínek převzít.

Vyhlášení a předání ocenění se uskuteční na slavnostním večeru EDH v úterý 4. října v 18 hodin v Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě.

Kategorie:

  • Osobnost / za záslužnou aktivitu při pomoci druhým
  • Organizace / za mimořádnou aktivitu ve prospěch lidí, kteří se bez solidární pomoci neobejdou

Návrhy lze podat prostřednictvím online nominačního formuláře, který je také dostupný na stránkách: www.edhostrava.cz.

Uzávěrka je 16. září 2022 do 12 hodin.

Pokud si nebudete vědět rady s vyplněním formuláře, napište nám na e-mail: lsobkova@asociacetrigon.eu. Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

Děkujeme a těšíme se na Vaše návrhy. 
 

Pořadatel: 
Asociace TRIGON, o. p. s., www.edhostrava.cz