Konference Pražské gerontologické dny

Datum: 
Středa, 5. Říjen 2022 - 9:00 - Čtvrtek, 6. Říjen 2022 - 12:00
Místo konání akce: 
Hotel Duo, Teplická 492, Praha 9
Stručný popis: 

Zveme Vás na další ročník konference Pražské gerontologické dny. PGD jsou každoročním setkáním profesionálů působících v oblasti gerontologie, které ČALS pořádá už od roku 1998, letos s názvem Život s demencí – 25 let zkušeností.

Podrobný popis: 

Život s demencí – 25 let zkušeností

5. a 6. října 2022, Hotel Duo, Teplická 492, Praha 9, v případě nutnosti proběhne konference on-line či hybridně (konání on-line bude potvrzeno 3. září 2022)

 

Pořadatelé

Česká alzheimerovská společnost, Česká gerontologická a geriatrická společnost ČLS JEPGerontologické centrum a Centrum pro studium dlouhověkosti a dlouhodobé péče FHS UK

 

Aktivní účast

Zájemci o aktivní účast prosím zašlete svá abstrakta do 30. června 2022. O zařazení příspěvku do programu budete informováni do 4. července 2022. V rámci konference bude vydán sborník abstrakt.

 

Sekce konference

  • Včasná diagnóza
  • Post-diagnostická podpora
  • Zdravotní a sociální politika
  • 25 let zkušeností

 

Program

Program konference bude teprve zveřejněn.

Prezentace

Po skončení akce budou účastníkům konference k dispozici prezentace.

 

Další vzdělávání

Konference je určena sociálním pracovníkům, pracovníkům v sociálních službách, lékařům, všeobecným sestrám, zdravotně sociálním pracovníkům, ergoterapeutům či fyzioterapeutům.

Konference bude zařazena mezi akreditované akce ČLK.

 

Více informací a on-line přihlášku naleznete na: https://www.alzheimer.cz/vzdelavani-cals/prazske-gerontologicke-dny/pgd-...

 

Pořadatel: 
Česká alzheimerovská společnost