Inkluzivní vzdělávání – pozvání na mezinárodní konferenci

Datum: 
Pondělí, 8. Červenec 2019 - 8:44 - Pondělí, 7. Říjen 2019 - 15:00
Místo konání akce: 
Multifunkční aula Gong, Dolní oblast Vítkovic, Ostrava
Stručný popis: 

V pondělí 7. října 2019 se uskuteční v rámci XXVII. ročníku Evropských dnů handicapu v Ostravě mezinárodní konference s názvem Je inkluzivní prostředí nastaveno pro všechny děti? 

Pokud Vás toto téma zajímá neváhejte nás kontaktovat na e-mail lsobkova@asociacetrigon.eu, případně sledujte webové stránky www.asociacetrigon.eu

Podrobný popis: 

Bezmála 10 let se v České republice postupnými kroky realizuje inkluzivní vzdělávání dětí se speciálními vzdělávacími potřebami ve školách. Domnívám se, že je co bilancovat. Asociace TRIGON ve spolupráci s partnery pro Vás letos připravila mezinárodní konferenci na téma Je inkluzivní prostředí nastaveno pro všechny děti? Nejpovolanější experti z České republiky, ale také Francie, Německa a Itálie zhodnotí stav inkluzivního vzdělávání ve třech oblastech – školství, společnost a rodina a zdravotnictví. Pro plynulý průběh akce je zajištěno kabinové tlumočení.

KONFERENCE se letos uskuteční 7. října 2019 v Multifunkční aule GONG v areálu Dolních Vítkovic v Ostravě. Připravili jsme pro Vás skutečně nabitý program. 

V návaznosti na konferenci pořádáme WORKSHOP, a to 8. října 2019 v Kavárně U6 v areálu Dolních Vítkovic. Na workshopu získáte povědomí o pedagogických přístupech k žákům a dospívajícím s rizikovým chováním, včetně podpory profesionální role pedagogů pracujících se žáky s potřebou vyšší míry podpůrné péče.

Odborný program EDH 2019 je pro zájemce zdarma, kapacita sálů je však omezená. Registrujte se proto co nejdříve, nejpozději do 20. září 2019. Přijetí přihlášky Vám potvrdíme emailem, čímž považujeme Vaši celodenní účast za závaznou. Nebudete-li se moci z jakéhokoli důvodu zúčastnit, informujte nás. Více na www.asociacetrigon.eu.

 

REGISTRACE KONFERENCE

REGISTRACE WORKSHOP

 

Děkuji a těšíme se na Vás!

 

Za organizační tým

 

Olga Rosenbergerová

ředitelka Asociace TRIGON

Pořadatel: 
Asociace TRIGON, o.p.s., Skautská 1045/3, 708 00 Ostrava-Poruba