55. ročník Pochodu Praha - Prčice

Datum: 
Sobota, 21. Květen 2022 -
9:00 - 15:00
Místo konání akce: 
start Miličín, cíl Sedlec-Prčice
Stručný popis: 

Přidejte se k pochodíkům jubilejního 55. ročníku legendárního Pochodu Praha Prčice. Pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P a jejich doprovod je přichystána 13 kilometrů dlouhá "vozíčkářská" trasa.

Podrobný popis: 

V sobotu 21. května se uskuteční dvakrát odložený 55. ročník Pochodu Praha – Prčice. Pražská organizace vozíčkářů tradičně zaštiťuje 13 kilometrů dlouhou trasu z Miličína do Prčice určenou pochodníkům s průkazy ZTP a ZTP/P a jejich doprovodům. Pravidla účasti na této trase se liší od nově zavedených pravidel platných pro ostatní trasy. Prosím, věnujte pozornost všem informacím.

Start bude na parkovišti v Miličíně od 9:00 do 10:00. Kontrolní punkt trasy je v Červeném Újezdu (kontroloři budou na místě od 11:00 do 13:30). Informace o miličínské trase naleznete na domovských stránkách pořadatele, klikněte zde: https://praha-prcice.cz/trasa/milicin

Dle pravidel pořadatele na speciální trasu nesmíme pouštět pochodníky bez postižení, nejsou-li doprovodem, a rodiče s dětmi (i v kočárku). Pravidla Pochodu Praha Prčice jsou zcela v pravomoci hlavních pořadatelů a POV je musí dodržovat.

REGISTRACE K POCHODU

Ačkoliv na ostatních trasách se letos musejí všichni pochodníci registrovat předem, na trase z Miličína zůstávají pravidla stejná. Registrovat se online nemusíte, ale přihlaste se nejpozději do 13. května prostřednictvím e-mailové adresy frankova@pov.cz (nejste-li členy POV, prosím, uveďte jméno, telefonní kontakt, číslo průkazu ZTP nebo ZTP/P a počet doprovodů. Budete-li potřebovat podrobnější informace, volejte v pracovní dny Jarku Frankovou na telefonní číslo 731 469 084.

PLACENÍ

Pouze na této trase se bude platit na místě v hotovosti. Účastnický poplatek je zvýhodněný a činí 20,- Kč na osobu. MĚJTE, PROSÍM, PŘIPRAVENU PŘESNOU ČÁSTKU! 

Pražská organizace vozíčkářů bude na Pochod Praha – Prčice organizovat hromadný zájezd. Doprava bude zajištěna z předem určených míst srazu, cena zájezdu je 250,- Kč za osobu pro členy organizace a jejich doprovody a 400,- Kč pro ostatní. Členové POV mají přednostní účast. Kapacita zájezdu je omezena. Časy odjezdů budou všem přihlášeným sděleny nejdříve ve středu 18. května. Přihlásit se k zájezdu můžete telefonicky na telefonních číslech 224 826 078 nebo 736 485 859 nejpozději do 6. května.

Na trasu mohou spolu s námi vyrazit i ostatní zájemci z řad držitelů ZTP a ZTP/P. POV bude organizovat dopravu z Prčice zpět na parkoviště v Miličíně, aby se ostatní „pochodníci“ dostali ke svým vozům. (Svážet se do Miličína budou jen řidiči, kteří následně vyzvednou své posádky v Prčici. Za „kyvadlovou“ dopravu se bude vybírat symbolický poplatek 20,- Kč na osobu. Všechny potřebné informace získáte na startu u organizátorů. K pendlu je třeba se předem přihlásit!

Pořadatel: 
Pražská organizace vozíčkářů (pod vedením hlavního pořadatele KČT Pochod Praha Prčice)