Antonín Kačmarčík: Naše bedýnky

25.03.2007 23:19

Nu tak to vidíte lidičkové máme náročnou kompenzační pomůcku a díky za to, díky za všechny ty prográmky různé, které nám svět přibližují a na nás mudrují.

 Má škatule P.C. Čudlonet jak ji nadávám je chytrá mašinka, ale někdy si kladu otázku, kdo je blbější jestli já či Čudlanet, mačkám knofle a on mudruje, navíc je čaroděj a škodolibý, protože dovede posunovat čas – pan Einstein by se fakt divil a ten chlápek Jaws co na mne mluví, abych věděl co jsou nové zprávy či drby je americký Jóža či kdoví co je to zač vždy mne seřve jak protivná žena, tonemačkej koukni támhle ale neřeknee mi že z kuchyně se hrozná vůně táhne…a další kastrol je v háji a s krajícem se spokojit musím stejně jako se zimou při větrání, takže je tu inspirace pro vývojáře??!!

Co tak dát bedýnkám naším kolečka a pacinky, aby když u těch věcí komunikativních sedíme, vynášeli ty spálené hrnce a čas aby tak neletěl To zavání však robotem a kdoví co by na to pan Čapek řek….
Je moc prima, že si můžem tady povídat mailíky psát a kde se hrabou na našince někteří ti „normální“ zdravím kypící avšak mluvit, psát ani pořádně číst neumějí ale počítat jen penízky jo to by jim šlo…
A právě proto, ještě jednou díky za ty „čudlobedny“, Které nás se světem spojují, jenže ouha, končím lidičkové zlatí zas to nějak uteklo a fičím do Kauflandu či jiného marketu ať si koupím hrnec, či kastrol a ohřeji si něco k obědu.
Tak jak jste na tom Vy – jsme si blízcí i dalecí ale čudlonet nás spojuje tak napište jak s Váma „bedýnka“ sranduje – nu je to někdy fakt náročná kompenzační pomůcka….ale ještě jednou díky za ní i díky za internet který ví vše a to mu je teprve tady v Česku 15 let.
 
Co nejméně výýýru a problémů, hodně zdraví a pohody Vám přeje Tonda z Ostravy.