Ráda bych se poradila ohledně doplatku příspěvku na péči po mé mamince.
Žádost byla podána 18.2.2026, šetření proběhlo 19.2.2026. Maminka byla hospitalizována od 20.2.2026. Zemřela v nemocnici dne 2.3.2026. …
Přečíst celý článekInformační portál pro osoby
se specifickými potřebami
Ráda bych se poradila ohledně doplatku příspěvku na péči po mé mamince.
Žádost byla podána 18.2.2026, šetření proběhlo 19.2.2026. Maminka byla hospitalizována od 20.2.2026. Zemřela v nemocnici dne 2.3.2026. …
Přečíst celý článek