Na jedné z mých přednášek posluchač pronesl něco ve smyslu, že lidé, kteří nevidí, jsou pro něj nadprůměrně inteligentní. Jelikož to, co on vidí, oni musí stále nosit a zpracovávat v hlavě. A je to vlastně pravda, stále něco kontrolujeme, analyzujeme, plánujeme…
Přečíst celý článek