8 minut čtení Vyšlo v titulu Medical Tribune Národní centrum elektronizace zdravotnictví má být příspěvkovou organizací zřízenou ministerstvem.
Zajištění jeho chodu i po skončení evropských projektů je jedna z hlavních výzev digitalizace zdravotnictví v roce 2026. Další je napojení co největšího množství nemocnic a ambulancí na centrální nástroje eHealth přímo přes jejich softwary. …
Přečíst celý článek