Informační portál pro osoby
se specifickými potřebami

Kalendář akcí

Přidat vlastní akci

Digitalizace zdravotnictví 2026: Připojit lékaře a udržet chod NCEZ

22. 5. 2026 tribune.cz

8 minut čtení Vyšlo v titulu Medical Tribune Národní centrum elektronizace zdravotnictví má být příspěvkovou organizací zřízenou ministerstvem.

Zajištění jeho chodu i po skončení evropských projektů je jedna z hlavních výzev digitalizace zdravotnictví v roce 2026. Další je napojení co největšího množství nemocnic a ambulancí na centrální nástroje eHealth přímo přes jejich softwary. …

Přečíst celý článek

Partneři

logo KB logo ČSOB logo Newton Media logo Svaz neslyšících a nedoslýchavých osob v ČR logo T-Mobile logo INSPO logo Transkript logo Grantový diář logo Handycars