Svět mých radostí

Soutěž pro handicapované výtvarníky při výstavě Senior- Handicap: aktivní život v Lysé nad Labem má uzávěrku 30. května 2019.

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na soutěži pro handicapované výtvarníky Svět mých radostí, jež se spolu s výstavou přihlášených prací uskuteční u příležitosti šestnáctého ročníku výstavy Senior – Handicap: aktivní život 2019, která se koná na výstavišti v Lysé nad Labem 13. až 16. června 2019.

Jako v loňském roce i letos převzalo vyhlášení a organizaci soutěže i přípravu výstavní expozice na svá bedra Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady, o.p.s., přičemž zodpovědnost za ni má Jan Řehounek, který soutěž před lety vymyslel a v předchozích letech za výstaviště organizoval.

Soutěž se uskuteční ve dvou věkových kategoriích: do 18 let a nad 18 let.

Zúčastnit se může každý talentovaný výtvarník s fyzickým či psychickým handicapem s maximálním počtem pěti prací v následujících výtvarných oborech:

malba, kresba, koláž, plastika, alternativní techniky, užitková keramika, výtvarná fotografie.

Všechny soutěžní práce musí být, je-li to třeba, vhodným způsobem připraveny tak, aby je bylo možné jednoduchým způsobem nainstalovat. Výtvarné techniky, materiál a formát nejsou omezeny. Pouze fotografie musí splnit podmínku formátu min. 18 x 24 cm.

Zájemce o účast v soutěži prosíme z důvodu přípravy projektu výstavy o zaslání písemné přihlášky. Stačí napsat jméno autora, adresu, mail, telefon, případně kontakty na poskytovatele sociálních služeb, jehož je soutěžící klientem, počet prací, jejich specifikaci, rozměry, způsob instalace.

Přihlášky posílejte do 30. května na mailovou adresu jan.rehounek@seznam.cz nebo adresu poštovní: Jan Řehounek, Všechlapská 1666/6, 288 02 Nymburk.

Termín dodání soutěžních prací přímo na výstavišti je pondělí 10., úterý 11. nebo středa 12. června do 10 hodin (panu Řehounkovi). S ohledem na bezpečnost soutěžních prací (při posílání poštou dochází k poškození) je vhodnější osobní dodání soutěžních prací (jinak pořadatel neručí za poškození). Pokud si autor chce svoje práce sám nainstalovat, dostane tu možnost.

Práce, pro jejichž dodání je možné využít služeb České pošty, posílejte na adresu: Výstaviště Lysá nad Labem, spol. s r. o., Masarykova 1727, 289 02 Lysá nad Labem, zásilku označte: Svět mých radostí (pro pana Řehounka).

Soutěžní práce po skončení výstavy je možné si vyzvednout v neděli 16. června v 16 hodin, případně v pondělí 17. června (po dohodě i jinak).

Práce nebudeme vracet poštou. Když si autor či jeho zástupce práce nevyzvedne, souhlasí s tím, aby byly u příležitosti Polabských vánočních trhů v prosinci vydraženy ve prospěch některého poskytovatele sociálních služeb.

Porota jmenovaná pořadatelem soutěže práce vyhodnotí a udělí ceny v každé věkové kategorii a v každém výtvarném oboru. Ceny budou předány při vyhodnocení v neděli 16. června od 13 hodin na Výstavišti v Lysé nad Labem.

Ze soutěžních prací bude uspořádána samostatná expozice na výstavě Senior – Handicap: aktivní život 2019.

 

 

Klíčová slova: 

Komentáře

I never seen such a useful blog before this. It is very authentic.
This is good Idea. You present your opinion in dynamic way. simple words makes the topic more impressive. I recommend you to a site https://removepasswordwindows10.xyz/ where we can use our PC without removing a password in it.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.