Stáří spojuje 2016

Konferenci pořádá Život 90 a Gerontologický institut v Praze 31.5. a 1.6., novinkou jsou workshopy probíhající paralelně s hlavním programem. 

Konference trvá dva dny a je tematicky rozdělená. Přihlásit se je tedy možné i na každý den zvlášť, podle toho, co Vás nejvíc zajímá.

 

Konference se koná pod záštitou Petra Dolínka, náměstka primátorky a radního hlavního města Prahy, ve dnech 31. 5. 2016 a 1. 6. 2016 v sále zastupitelů v sídle Magistrátu hlavního města Prahy, Mariánské nám. 2, Praha 1, vždy od 09:00 do 16:00.

Vstupné je opět zdarma!

 

V příloze najdete aktualizovaný program. Nepřehlédněte taky jednu novinku - v letošním roce jsme pro Vás paralelně s hlavním programem přichystali několik workshopů:

-          budete si moci vyzkoušet na vlastní kůži fyziologické projevy stárnutí, a to díky našemu novému gerontoobleku a doplňkům, které přesvědčivě simulují nejčastější tělesné projevy stárnutí,

-          v praxi se seznámíte s tísňovou péčí a službami asistovaného života

-          vyzkoušíte si, jaké je to být v krizové situaci se seniorem (ať už v pozici seniora nebo pracovníka krizové linky Senior telefon),

-          případně se pokusíte poskytnout první pomoc a zachránit tak lidský život.

 

V doplněném a upřesněném programu naleznete také odkaz na elektronickou přihlášku.

Míst postupně ubývá, proto si neváhejte a rezervujte si své místo včas!

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.