Smrt je nevyhnutelná, ale ostatní záleží na nás…

Beseda s přední českou socioložkou Jiřinou Šiklovou a otevření půjčovny pomůcek se uskuteční ve čtvrtek 12. dubna v Novém Strašecí. 

S Jiřinou Šiklovou, autorkou knihy Vyhoštěná smrt, budeme mluvit o moudrosti stáří (a kam se v naší společnosti poděla) i o tom, jak je důležité o konci života mluvit a zda může být smrt dobrá...

Beseda se koná ve čtvrtek 12. dubna 2018 od 17.00 hodin, Městská galerie Viktora Olivy, Okružní 934, Nové Strašecí. Vstupné 150,- Kč

Předprodej vstupenek v kanceláři NKC, tel.: 313 572 340 nebo 739 227 306 (Nadační fond Umění doprovázet, který akci ve spolupráci s Městem Nové Strašecí pořádá).

Zároveň bychom vás rádi informovali o otevření nové PŮJČOVNY KOMPENZAČNÍCH POMŮCEK v Novém Strašecí, která rozšiřuje o další potřebný krok služby poradny, kterou už šestým rokem NF Umění doprovázet provozuje.

Pomůcky pomáhají výrazně zkvalitnit péči o těžce nemocného člověka v jeho domácím prostředí, ulehčí rodině, která péči poskytuje a umožní zůstat i těžce nemocnému člověku doma, s jeho blízkými.

Poradenské služby týkající se obsluhy pomůcky poskytuje nadační fond zcela zdarma, za její zapůjčení je účtován minimální poplatek, který pokrývá režijní náklady na pomůcku. Při zapůjčení je nutné složit zálohu, která je po vrácení nepoškozené a udržované pomůcky vyplacena zpět.

Pronájem pomůcky je možné si domluvit pouze telefonicky, a to na čísle 605 071 663. Aktuální přehled pomůcek a ceník půjčovného naleznete na webových stránkách fondu www.umenidoprovazet.cz.

Jarmila Neumannová

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.