Kurz angličtiny pro studenty od 50 let

Pořádá v Praze nezisková organizace Seniorfitnes a vedou zkušené lektorky moderním a hravým způsobem, s maximálním ohledem právě na věk studentů.

Začněte chodit do angličtiny, zlepšete své jazykové znalosti, zvyšte si sebevědomí a potrénujte paměť!

Je prokázáno, že studium cizího jazyka paměť opravdu zlepšuje. Pravidelným používáním cizích slov se upevňuje celková mentální a duševní kondice.

Kurz angličtiny pro seniory od 50 let pořádá nezisková organizace Seniorfitnes a vedou zkušené lektorky moderním a hravým způsobem, s maximálním ohledem právě na věk studentů. Budete aktivně zapojováni do výuky, která je vyváženým mixem gramatiky, konverzace a hry. Zábava, žádný stres!

O lektorkách

Ing. Gabriela Nováková pracuje v neziskové organizaci Seniorfitnes od r. 2015. Předtím působila v jazykové škole. Angličtině se profesionálně věnovala také v řadě významných komerčních subjektů. Žila mj. ve Velké Británie a USA. Empatický a laskavý přístup ke studentům seniorského věku garantuje, aby se na její lekce těšil opravdu každý. Výuka probíhá v angličtině s překladem do češtiny podle potřeby studentů v podvečerních hodinách. Motto: úsměv.
 

Jitka Hlaváčková pracuje v neziskové organizaci Seniorfitnes již od roku 2008. Zkušená lektorka v seniorském věku, která má bohaté zkušenosti s výukou seniorů, vede jazykové kurzy pro tuto skupinu v jazykové škole i v organizaci Seniorfitnes v dopoledních hodinách. Motto: pohoda.

Místo konání

Seniorfitnes, Poliklinika DAM, Stamicova 21, Praha 6–Petřiny

Termíny

•          Začátečníci: čtvrtek 12:30—14:00 nebo 17:30—19:00

•          Mírně pokročilí: pondělí a středa 17:30—19:00 nebo čtvrtek 8:30—10:00

•          Pokročilí: úterý 17:30—19:00 nebo čtvrtek 10:30—12:00

Cena

Cena 90minutové lekce je pouhých 50 korun. Kurz si předplatíte na měsíc dopředu.

Přihláška

Přihlásit se můžete na tel.č.: 721 130 615 nebo na e-mail: kurzy@seniorfitnes.cz

O Seniorfitnes

Nezisková organizace Seniorfitnes usiluje o udržení mobility seniorů a stabilizaci nemocných s chronickým onemocněním. Byla založena v roce 2008. Soustavně rozšiřuje nabídku pohybových a dalších zájmových aktivit seniorů. Populární kurzy angličtiny jsou jednou z nich.

Více informaci o sdružení a jeho činnosti najdete na webových stránkách http://www.seniorfitnes.cz.

 

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.