Hraní bez hranic

Na divadelně hudební festival 15. září v Nové Pace zve organizace Život bez bariér. 

Hledáte program pro své blízké, o něž se doma staráte? Vyrazte s nimi na festival. A to v úterý, 15. září, od 9 – 14,30 hodin do Městského kulturního střediska v Nové Pace.

Organizace Život bez bariér, která pomáhá zdravotně postiženým, seniorům a jejich rodinám, zde bude ve spolupráci s klienty Polského svazu nevidomých pořádat 5. ročník divadelně hudebního festivalu HRANÍ BEZ HRANIC.

Přijďte se podívat na vystoupení žáků základních a mateřských škol a klientů sociálních služeb, kteří se těší, až vám zazpívají, zatančí a zahrají divadlo!

Těšit se můžete například na představení žáků speciální MŠ a ZŠ Jilemnice s názvem "Ten umí ten a ten zas tohle", vystoupení žáků ZŠ speciální Jaroměř "Veselé zebry“ a řadu dalších.  

Můžete ochutnat kávu z novopacké pražírny ORBIS, nakoupit výrobky chráněné dílny, shlédnout ukázku dravých ptáků, zapojit se do rukodělné dílny a také si vyzkoušet, jak v rámci canisterapie probíhá léčebný kontakt psa s člověkem.

Z našeho festivalu si odnesete autentický zážitek, který vám profesionální umělci nezprostředkují. Díky příspěvkům od Česko-polského fóra, Královéhradeckého kraje, města Nová Paka a Nadace Divokých hus je vstupné na hlavní i doprovodný program dobrovolné.

Vyrazte i se svými blízkými, o které se vzhledem k jejich zdravotnímu stavu či stáří staráte a pro něž byste rádi vymysleli zajímavý program. Veškeré prostory festivalu budou bezbariérové. Více informací naleznete na www.zbb.cz.

Olga Banýrová

Klíčová slova: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.