Speciální software

RosaSOFT

28.12.2006 10:14

Stránky firmy RosaSoft jsou věnované hlasovému výstupu WinTalker, který je určen pro osoby se zrakovou vadou a zcela nevidomé. RosaSoft je také dodavatelem hlasové syntézy WinTalkerVoice, která "dává" český hlas k českému odečítači obrazovky WinMonitor a k dováženým odečítačům obrazovky pro nevidomé: Window-Eyes, Hal, je možné jej dodat i k Jawsu.

Produkt RosaSOFT Pocket Talker, který je určený pro kapesní počítače s operačním systémem MS Pocket PC 2003. Tento balíček ozvučených aplikací obsahuje textový editor, GPS navigační systém, možnost čtení a odesílání SMS zpráv přes mobilní telefon, výkonný kalkulátor a několik dalších funkcí.

Elvos, s.r.o.

28.12.2006 10:21

Firma dodává celou škálu kompenzačních pomůcek pro zrakově postižené:
- hlasový výstup WinMonitor s hlasovou syntézou WinTalkerVoice, program pro zpracování tištěné předlohy ZoomView, sada podpůrných programů pro začátečníky Asistent
- digitální čtecí zařízení, digitální lupy, elektronické zápisníky
- kamerové lupy vlastní výroby
- elektronické orientační pomůcky pro nevidomé (zařízení dálkově ovládaná nevidomou osobou, která usnadňují prostorovou orientaci, případně podávají i hlasovou informaci.)
O získání speciálního softwaru se informujte u svého

konzultanta.

Adaptech

28.12.2006 10:26

ADAPTECH je distributorem software britské společnosti Dolphin pro Českou republiku. Dolphin je jednou z vůdčích světových firem, zabývajících se vývojem software pro zpřístupnění osobních počítačů zrakově postiženým uživatelům. Nabídka software zahrnuje spektrum programů, ze kterého si každý uživatel může vybrat produkt podle stupně zrakového postižení a podle svých individuálních potřeb.

ACE Design

05.11.2012 7:23

Firma je garantem vývoje programového vybavení pro zrakově postižené – SW produkty OKO, ( WinMonitor, Asistent, BookMan, ZoomView apod.) a komplexně zajišťuje dodávky a servis digitálních kompenzačních pomůcek (digitální čtecí přístroje a zápisníky s hlasovým výstupem, digitální zvětšovací lupy).