Vánoční benefiční koncert pro Trend vozíčkářů slibuje na Vánočních trzích v Olomouci hned pět vystoupení

OLOMOUC – Spolek Trend vozíčkářů chystá ve čtvrtek 8. prosince na olomouckém Horním náměstí Vánoční benefiční koncert. Po triumfálním úspěchu 20. ročníku sbírky Zasukované tkaničky, kdy především během vystoupení kapely Divokej Bill zaplavily Horní náměstí tisíce Olomoučanů, připravuje spolek vánoční koncertní maraton.

Během koncertního maratonu, který potrvá až do večera, vystoupí pět zpěváků a kapel různých žánrů, každý si určitě vybere. "Program, který začíná už v 15:30 odpoledne, bude opět rozmanitý. Vše jsme ladili tak, aby se alespoň okrajově dotýkal Vánoc, ale na druhou stranu se trochu vymykal tomu vánočnímu stereotypu," prozradil produkční benefičního koncertu a PR manager Spolku Trend vozíčkářů Milan Papežík.  

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru , kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.  

Na koho se tedy můžete těšit? "Jako první vystoupí mladý patnáctiletý zpěvák Ondřej Crhák, který fascinoval Olomoučany během letního buskerského festivalu tím, že vlastně ani nebyl na programu, ale přesto si vzal do ruky kytaru, vyrazil do ulic a všechny kolemjdoucí nadchnul svým hlasem a bezprostředním vystupováním,” láká na první vystoupení Milan Papežík. Dalším účinkujícím bude duo Kláva, dvě půvabné mladé studentky. Svými...

 

Klíčová slova: