Partnerství Gebrüder Weiss a paraplegiků pokračuje

Praha, 11. května 2022 – Gebrüder Weiss se stejně jako v minulých letech zapojil do celosvětového charitativního běhu Wings for Life, jehož sloganem

je "Run for those who can't" ("Běžím za ty, kteří nemohou"). Cílem aktivity je shromáždit co nejvyšší finanční obnos, který bude věnován na výzkum léčby pacientů s poraněním míchy. Letošní charitativní běh si užili také členové České asociace paraplegiků CZEPA, kteří přijali pozvání Gebrüder Weiss ČR a ve společném týmu absolvovali trasu na vozících.  

Podobně jako při loňském ročníku se běžci Wings for Life World Run mohli do aktivity zapojit virtuálně, zástupci české pobočky Gebrüder Weiss ale využili příležitost ke společnému osobnímu setkání s třemi desítkami členů CZEPA na pražské Ladronce.  

"S asociací paraplegiků spolupracujeme léta a kilometry pro letošní ročník Wings for Life jsme absolvovali společně. Je velmi inspirující, že i ti, kterým osud ztížil možnosti vlastního pohybu, se nehodlají vzdát a dále pomáhají ostatním. Je skvělé, že právě takoví lidé jsou v rámci Wings for Life společně s námi součástí celosvětového týmu Gebrüder Weiss," uvádí Jan Kodada.  

Wings for Life World Run přilákal letos celkem 161 892 aktivních lidí. Za tým...

 

Klíčová slova: