Nadace ČEZ: S aplikací EPP už pomáhá přes 590 tisíc Čechů

Lidé s EPPkou strávili sportováním 7 226 475 hodin a zdolali 41 845 173 kilometrů. Nadace ČEZ prostřednictvím EPP podpořila 2 143 projektů po celé České republice. Aplikace nabízí 26 různých sportovních aktivit, nejoblíbenější je dlouhodobě chůze.

Udělat něco pro své zdraví, a přitom podpořit potřebné. Už sedm let dobrý pocit z pohybu a pomoci druhým propojuje do jednoho zážitku sportovně-charitativní aplikace EPP-Pomáhej pohybem. Díky široké nabídce aktivit si ji oblíbily stovky tisíc lidí. Na jihu Čech už společně podpořili 167 projektů hodnotě přes 12 miliónů korun. Po celé zemi pak pomohli 2 143 neziskovým organizacím částkou přes 160 milionů korun.

Karolínka Kyselová z Nové Bystřice. Čtrnáctiletá slečna, která jako malé miminko ve 4. měsíci věku, prodělala herpetickou meningoencefalitidu. Od té doby je Karolínka prakticky nevidomá, má těžkou mentální retardaci a život jí komplikují každodenní epileptické záchvaty. Loni ji lidé společně s Nadací ČEZ pomohli získat 59 tisíc korun na sportovní kočárek. A to...

 

Klíčová slova: