Na benefičním koncertě pro sbírku Zasukované tkaničky vystoupí kapela Premier a další známí umělci

Spolek Trend vozíčkářů Olomouc chystá ve dnech 22. a 23. dubna celostátní veřejnou sbírku Zasukované tkaničky. Její součástí je každoročně také benefiční koncert, na kterém vystoupí řada zvučných jmen.

Sbírka Zasukované tkaničky má již dlouholetou tradici, založena byla roku 2003 a pořadatelem je Spolek Trend vozíčkářů Olomouc.

Výtěžek této celostátní sbírky jde na dofinancování služeb pro zdravotně postižené a materiální pomoc při pořizování kompenzačních pomůcek a invalidních vozíků. V Olomouci a okolních městech tak mohou pomoci právě občané, kteří za dobrovolný příspěvek obdrží barevnou tkaničku, která je symbolem celé sbírky.

Sbírku podporuje každoročně řada umělců v rámci benefičního koncertu. V minulých letech to byli například Voxel, kapela Stracené Ráj, Hazydecay, David Spilka, Jumping Drums a další.

I letos je na co se těšit, a tak 22. dubna rozezvučí olomoucké Horní náměstí např. kapela NoeRoads, hvězda Šlágr TV Radek Žalud, známá zpěvačka Alžběta Kolečkářová nebo místní kapela Tikka Masala Band. Jako zlatý hřeb programu vystoupí legendární pop-rocková kapela Premier, jejíž píseň......

 

Klíčová slova: