I letos se pojede v Herálci pro dobrou věc

Již tradiční podzimní závod v Herálci u Hlinska přivítá motokrosové závodníky v sobotu 18. září. Místní pořadatelé vždy připraví závod na jedničku, s perfektním zázemím pro jezdce i diváky.
Zajímavostí tohoto závodu je, že veškeré vybrané finanční prostředky putují na dobrou věc, tentokrát pomůžou s léčbou. Přijměte pozvání a dorazte podpořit místní pořadatelé v jejich činnosti!  
"Jako každý rok, tak i tenhle rok budeme závodit pro dobrou věc. Tento rok půjdou veškeré vybrané finanční prostředky na podporu a pomoc s léčbou. Podpoříme dívku jménem Nikol Šiborová z Dolní Rožínky. Peníze budou použity na osobní asistenci, hipoterapii, rehabilitační pomůcky atd. Dále pomůžeme také Nikol Hrdinové, kdy bude finanční dar použit na úhradu plánovaných operací, ortopedických a rehabilitačních pomůcek, cestovné, lázeňské pobyty a plávání. Peněžní dary budou osobně předány v den závodů. Více informací se dozvíte v den závodů. Velice si vážíme množství sponzorů, že stojí za námi a můžeme podpořit finančně tyto slečny, které peníze opravdu potřebují. Děkujeme," zmínil Jan Kunc, jeden z pořadatelů.  ...

 

Klíčová slova: