Gebrüder Weiss podpořil charitativní dražbu na podporu paraplegiků

Praha, 14. září 2021 – S dalším krokem zpět do života pomohli českým paraplegikům účastníci boxerského galavečeru v Poděbradech.
Gebrüder Weiss ČR byl partnerem akce, které se 5. září 2021 jako host účastnila i fotbalová legenda Antonín Panenka, porotce show MasterChef Česko Radek Kašpárek nebo paraboxer a peer mentor České asociace paraplegiků Jan Matoušek. "Těší nás, že se podařilo uspořádat sportovní podnik, na jehož platformě se mohli sejít sportovní legendy, amatéři i nadšenci, a navíc podpořit projekt, který jsme na podporu vozíčkářů iniciovali," uvádí Jan Kodada, ředitel obchodu a marketingu Gebrüder Weiss ČR.  
Boxerské klání o Pohár starosty města Poděbrady je tradiční akcí, kterou pravidelně pořádá dvojnásobný světový šampion v boxu Daniel Vencl. Vedle řady utkání borců téměř všech váhových kategorií byla součástí letošního ročníku také charitativní dražba na podporu projektu 100 kroků zpátky do života. Diváci i účastníci měli v Poděbradech ojedinělou možnost získat rondon držitele michelinské hvězdy, kuchaře Radka Kašpárka nebo fotbalový míč podepsaný osobně přítomným Antonínem Panenkou. Ten se dražby účastnil jako host a fanoušek společně se svým reprezentačním kolegou a mistrem Evropy z roku 1976 Karolem Dobiašem. Každý z vítězných dražitelů obdržel také jako poděkování funkční model kamionu Gebrüder Weiss na dálkové ovládání.  ...

 

Klíčová slova: